O Nás

Jsme All4beachsports - stavitelé beachových hřišť

Volejbal a sport vůbec je naším životem. Zkušeností a znalostí se stavbou beachových sportovišť v ČR máme tolik, že je můžeme i rozdávat.

Stejně dlouhé máme i zkušenosti s vývojem, výrobou a používáním sportovního vybavení. Proto vám – našim zákazníkům – dokážeme doporučit, navrhnout a postavit celý kurt i hřiště pro beachové sporty na klíč. A samozřejmě jej vybavit i tím nejlepším zařízením.

Naše výrobky poznáte podle loga A4BS, nejvyšší kvality, české výroby, promyšlenosti, funkčnosti a dobré ceny. I když se může zdát, že nic nového se už vymyslet nedá, opak je pravdou. Potřeby hráčů i těch, co se o hřiště starají, známe. A držíme je na příčce důležitosti jako první. Výrobky pro beachový sport stále inovujeme. Systémy uchycení zjednodušujeme. Běžné materiály měníme za lepší – pevné, přesto lehké.

A co nás žene kupředu? Myšlenka, že jednou bude naše výrobky znát a používat celý beachový svět.

Náš tým

Michal Řezníček

Michal je zakladatelem a majitelem firmy A4BS. Se sportem začínal už jako absolvent sportovní školy v Brně. Byl dlouholetým hráčem kopané a poté i trenérem volejbalu. Nyní je spoluorganizátorem a propagátorem světových turnajů v ČR, sportovním nadšencem a nejvyšším ve firmě A4BS. Michal bude ten, se kterým se potkáte a budete komunikovat během stavby vašeho nového hřiště.

Zdeněk Václavík

Zdeněk je garantem značky a firmy A4BS, legenda českého volejbalu, zakladatel a propagátor beachvolejbalu v ČR. Volejbal aktivně hraje a trénuje od roku 1953. S beachvolejbalem začínal v roce 1988 a je zakladatelem 1. beachvolejbalového kurtu v ČR. Zdeněk je také organizátorem a pořadatelem světových turnajů v Brně a Praze. A nejzasvěcenější člověk pro beachvolejbal.

Pavel Kolář

Pavel jako vedoucí výroby dohlíží, aby výroba příslušenství značky A4BS šlapala tak, jak má. Proto se můžete spolehnout, že každý produkt s logem A4BS, který pustí z ruky, bude 100%. Pavel začínal jako hráč kopané, brzy nato ale přešel k volejbalu a beachvolejbalu. Je bývalým reprezentantem v beachvolejbalu. A v současné době profesionálním hráčem volejbalu v dresu Fatry Zlín.

Zdeněk Mandl

Zdeněk je externí konzultant firmy A4BS. Jeho hlavním úkolem je oslovit a nabídnout klientovi nejlepší možnou variantu při výstavbě nových kurtů, včetně návrhu nejvhodnějšího vybavení. Prostě „vše na míru“. Je součástí týmu, který pořádá světové turnaje v ČR a je organizátorem tuzemských turnaju v regionu Vysočina.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *