O nás

Stavba hřišť

Jsme All4beachsports – stavitelé beachových hřišť

Volejbal a sport vůbec je naším životem. Zkušeností a znalostí se stavbou beachových sportovišť v ČR máme tolik, že je můžeme i rozdávat.

Stejně dlouhé máme i zkušenosti s vývojem, výrobou a používáním sportovního vybavení. Proto vám – našim zákazníkům – dokážeme doporučit, navrhnout a postavit celý kurt i hřiště pro beachové sporty na klíč. A samozřejmě jej vybavit i tím nejlepším zařízením. Naše výrobky poznáte podle loga A4BS, nejvyšší kvality, české výroby, promyšlenosti, funkčnosti a dobré ceny. I když se může zdát, že nic nového se už vymyslet nedá, opak je pravdou. Potřeby hráčů i těch, co se o hřiště starají, známe. A držíme je na příčce důležitosti jako první. Výrobky pro beachový sport stále inovujeme. Systémy uchycení zjednodušujeme. Běžné materiály měníme za lepší – pevné, přesto lehké. A co nás žene kupředu? Myšlenka, že jednou bude naše výrobky znát a používat celý beachový svět.

Michal Řezníček

Michal Řezníček

Michal je zakladatelem a majitelem firmy A4BS. Se sportem začínal už jako absolvent sportovní školy v Brně. Byl dlouholetým hráčem kopané a poté i trenérem volejbalu. Nyní je spoluorganizátorem a propagátorem světových turnajů v ČR, sportovním nadšencem a nejvyšším ve firmě A4BS. Michal bude ten, se kterým se potkáte a budete komunikovat během stavby vašeho nového hřiště.

Radek Malásek

Radek Malásek

Pracovník, který velmi zodpovědně plní úkoly na pracovišti. Jeho největší přidanou hodnotou je samostatnost, rychlost a neskutečná síla. I přes svůj věk dokáže „strčit do kapsy“ všechny mladší ročníky. Jeho nejmilejšími pracovními nástroji je lopata a hrábě, se kterými dokáže neuvěřitelné věci. Je nejšikovnějším členem naší party a dokáže nejlépe srovnat písek do roviny jako stroj.

Magdalena Maláčová

Člen našeho týmu, který se stará o všechny doklady a věci z kanceláře.

Richard Holčák

Richard Holčák

Náš externí pracovník. Zodpovědný, svědomitý, a velmi pracovitý kolega, který rád a pečlivě udělá tu nejkomplikovanější práci. Nejvíce se s ním setkáte při čištění kurtu speciálním strojem, ale dokáže i samostatně sestavit kompletní vybavení kurtů. Je to velmi poctivý kolega, který je druhým technikem týmu.

Petr Zdražil

Petr Zdražil

Externí spolupracovník – technik, náš nepostradatelný člen týmu, který má na starosti inovaci našich vlastních výrobků. Je to velmi tichý, chytrý a zručný kolega, který si poradí snad ve všech situacích. Na stavbě funguje jako vedoucí technik.

Zdeněk Václavík

Zdeněk Václavík

Zdeněk je garantem značky a firmy A4BS, legenda českého volejbalu, zakladatel a propagátor beachvolejbalu v ČR. Volejbal aktivně hraje a trénuje od roku 1953. S beachvolejbalem začínal v roce 1988 a je zakladatelem 1. beachvolejbalového kurtu v ČR. Zdeněk je také organizátorem a pořadatelem světových turnajů v Brně a Praze. A nejzasvěcenější člověk pro beachvolejbal.

Matěj Chára

Matěj Chára

Matěj je nejmladším členem našeho týmu.

Chcete mít postavené plážové hřiště skutečnými profesionály?

Naši partneři