O nás

Stavba hřišť

Jsme All4beachsports – stavitelé beachových hřišť

Volejbal a sport vůbec je naším životem. Zkušeností a znalostí se stavbou beachových sportovišť v ČR máme tolik, že je můžeme i rozdávat.

Stejně dlouhé máme i zkušenosti s vývojem, výrobou a používáním sportovního vybavení. Proto vám – našim zákazníkům – dokážeme doporučit, navrhnout a postavit celý kurt i hřiště pro beachové sporty na klíč. A samozřejmě jej vybavit i tím nejlepším zařízením. Naše výrobky poznáte podle loga A4BS, nejvyšší kvality, české výroby, promyšlenosti, funkčnosti a dobré ceny. I když se může zdát, že nic nového se už vymyslet nedá, opak je pravdou. Potřeby hráčů i těch, co se o hřiště starají, známe. A držíme je na příčce důležitosti jako první. Výrobky pro beachový sport stále inovujeme. Systémy uchycení zjednodušujeme. Běžné materiály měníme za lepší – pevné, přesto lehké. A co nás žene kupředu? Myšlenka, že jednou bude naše výrobky znát a používat celý beachový svět.

Michal Řezníček

Michal Řezníček

Zakladatel a majitel firmy A4BS.

Se sportem začínal už jako absolvent sportovní školy v Brně. Byl dlouholetým hráčem kopané a poté i trenérem volejbalu. Nyní je spoluorganizátorem a propagátorem světových turnajů v ČR, sportovním nadšencem a nejvyšším ve firmě A4BS.

Michal bude ten, se kterým se potkáte a budete komunikovat během stavby vašeho nového hřiště.

Radek Malásek

Radek Malásek

Pracovník, který velmi zodpovědně plnil úkoly na pracovišti. Jeho největší přidanou hodnotou byla, rychlost a neskutečná síla. I přes svůj věk dokázal „strčit do kapsy“ všechny mladší ročníky.

Bohužel nás náhle a navždy opustil dne 18.4.2023

 

Zinovii Hirnyi

Nový člen, který je nesmírně pečlivý, svědomitý, pracovitý a pokorný člověk.

V našem týmu zabezpečuje veškeré technické práce a vše kolem strojového i ručního čištění kurtů. 

Richard Holčák

Richard Holčák

Náš externí pracovník.

Zodpovědný, svědomitý, a velmi pracovitý kolega, který rád a pečlivě udělá tu nejkomplikovanější práci. 

Je to velmi poctivý kolega, který je druhým technikem našeho týmu.

Zdeněk Václavík

Zdeněk Václavík

Je garantem naší značky a firmy A4BS.

Zdeněk je legenda českého volejbalu, zakladatel a propagátor beachvolejbalu v ČR a my jsem nesmírně hrdí a rádi že ho máme v našem týmu. 

Zdeněk je také nejzasvěcenější člověk pro beachvolejbal. Volejbal aktivně hraje a trénuje od roku 1953. S beachvolejbalem začínal v roce 1988 a je zakladatelem 1. beachvolejbalového kurtu v ČR.

Matěj Chára

Matěj Chára

Matěj je nejmladším členem našeho týmu 

 

 

Magdalena Maláčová

Člen našeho týmu, který se stará o všechny doklady a věci z kanceláře.

Chcete mít postavené plážové hřiště skutečnými profesionály?

Naši partneři